More Website Templates at TemplateMonster.com!

Zdjęcia z V Sympozjum Przyrodniczego - więcej.

Zdjęcia z IV Sympozjum Przyrodniczego - więcej.

Prezentacje z IV Sympozjum Przyrodniczego - prezentacja1,prezentacja2,prezentacja3, prezentacja4.

Zdjęcia z III Sympozjum Przyrodniczego - więcej.

Filmy z III Sympozjum Przyrodniczego - film1, film2.

Prezentacje z III Sympozjum Przyrodniczego - prezentacja1,prezentacja2,prezentacja3.

Zdjęcia z II Sympozjum Przyrodniczego - więcej.

Filmy z II Sympozjum Przyrodniczego - film1, film2, film3, film4.

Zdjęcia z I Sympozjum Przyrodniczego - więcej.

Film z I Sympozjum Przyrodniczego - więcej.

 

V Sympozjum Przyrodnicze - 24 V 2018

Czwartek 24 maja  2018 roku  przywitał nas piękną, słoneczną pogodą. Zapowiadał się miły dzień.  Tego dnia w Zespole Szkół w Resku odbyło się długo wyczekiwane V  Sympozjum Przyrodnicze. Tegoroczne spotkanie odbywało się pod hasłem: „Z pszczołami nigdy nic nie wiadomo ….” I miało na celu pokazanie w bardzo szerokim spectrum ważność pszczół w przyrodzie i rolę, jaką odgrywają życiu człowieka.

Zaproszenie na V Sympozjum Przyrodnicze - 18 IV 2018

Nauczyciele przedmiotów przyrodniczych z Zespółu Szkół w Resku zapraszają uczniów klas VII szkoły podstawowej i młodzież szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego do wzięcia udziału w V Sympozjum Przyrodniczym organizowanym przez naszą placówkę. Sympozjum odbędzie się 24 maja 2018r. o godz. 9.00 w budynku LO przy ul. Buczka 15.

IV Sympozjum Przyrodnicze - 19 V 2017

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania było hasło: „Ziemia dla człowieka – człowiek dla Ziemi” i wszystkie punkty dotyczyły szeroko rozwiniętego pojęcia litosfery. Gościliśmy w tym dniu uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Mjr Henryka Sucharskiego z Reska, Szkoły Podstawowej im. Ireny Sendlerowej ze Starogardu oraz Gimnazjum z Zespołu Szkół Publicznych Radowa Małego.

III Sympozjum Przyrodnicze - 18 V 2015

18 maja 2016 roku w naszej szkole odbyło się, już po raz trzeci Sympozjum Przyrodnicze. Tematem tegorocznego spotkania w Reskiej szkole było hasło: „Co by było, gdyby nie było wody?” Uczniowie przygotowywali prezentacje i filmy na ten temat. Gościliśmy w tym dniu drużyny z Płot, Węgorzyna, Trzebiatowa i oczywiście drużyny reprezentujące naszą szkołę w Resku.

Zaproszenie na III Sympozjum Przyrodnicze - 18 IV 2015

Zespół Szkół w Resku zaprasza młodzież szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego do wzięcia udziału w III Sympozjum Przyrodniczym organizowanym przez naszą placówkę. Sympozjum odbędzie się 18 maja 2016r. o godz. 9.00 w budynku LO przy ul. Buczka 15. Zaproszenie, regulamin i harmonogram spotkania dostępny po kliknięciu na poniższy link.

II Sympozjum Przyrodnicze w Zespole Szkół w Resku - 21 V 2014

Tegorocznym hasłem przewodnim były słowa polskiego geografa Floriana Plita „Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego na pozór niewielkiego ludzkiego działania, zależy od każdego z nas”. Nawiązując do hasła przewodniego uczestnicy Sympozjum zobowiązani byli do przygotowania krótkich konkursowych filmików bądź też reportaży dotyczących lokalnej działalności na rzecz ochrony środowiska.

Zaproszenie na II Sympozjum Przyrodnicze - 19 IV 2015

Zespół Szkół w Resku zaprasza młodzież szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego do wzięcia udziału w II Sympozjum Przyrodniczym organizowanym przez naszą placówkę. Sympozjum odbędzie się 21 maja 2015r. o godz. 9.00 w budynku LO przy ul. Buczka 15. Zaproszenie, regulamin i harmonogram spotkania dostępny po kliknięciu na poniższy link.

I Sympozjum Przyrodnicze w Zespole Szkół w Resku - 22 V 2014

W Zespole Szkół w Resku odbyło się I Sympozjum Przyrodnicze, którego tematem przewodnim były słowa „Ciekawe, jak to jest, że ślimaki chodzą tak wolno, a zdążają”. Zaproszenie do udziału w spotkaniu skierowaliśmy do młodzieży szkół gimnazjalnych. Mam nadzieję, że Sympozjum Przyrodnicze już na zawsze zagości w kalendarzu imprez naszej Szkoły.

Zaproszenie na I Sympozjum Przyrodnicze - 26 III 2014

Zespół Szkół w Resku zaprasza młodzież szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego do wzięcia udziału w I Sympozjum Przyrodniczym organizowanym przez naszą placówkę. Sympozjum odbędzie się 22 maja 2014r. o godz. 9.00 w budynku LO przy ul. Buczka 15. Zaproszenie, regulamin i harmonogram spotkania dostępny po kliknięciu na poniższy link.