More Website Templates at TemplateMonster.com!

Podsumowanie jesiennych zawodów - 15 XI 2017

W październiku w Łobzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Broniewski Wiktor,  Skrilec Kacper,  Ślęga Mateusz,  Ostrowski Adrian,  Kulesza Kacper, Niźnikiewicz Grzegorz,  Kluska Wojtek,  Bodzak Tymoteusz zajęli  1 miejsce i awansowali do rozgrywek regionalnych.

W Radowie Małym odbyło się też podsumowanie Łobeskiej Ligi Biegowej zawodnicy naszej szkoły zajęli miejsca na podium: w klasach 1-2 wśród dziewcząt 3 miejsce zajęła Maria Habryc, a wśród chłopców 2 miejsce Tomasz Pochwała i 3 miejsce Julian Piórkowski. W kategorii gimnazja 1 miejsce wśród chłopców zajął Wiktorowicz Paweł. W klasyfikacji drużynowej w kategorii dziewcząt nasza szkoła zajęła 1 miejsce, a w kategorii chłopców 2 miejsce. W powiatowej Lidze Orlika w klasach 1-4 nasza drużyna zajęła 2 miejsce.

W listopadzie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców. Mistrzem szkoły w tenisie stołowym został Maczulski Piotr, 2 miejsce Góra Marcel,  3 miejsce Dziewiór Szymon.