More Website Templates at TemplateMonster.com!
Dzień Edukacji Narodowej - 14 X 2020

 

„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.”

Menander

 

14 października to szczególny dzień w szkolnym kalendarzu, uczniowie mają wyjątkową okazję z serca podziękować Gronu Pedagogicznemu za trud, poświęcenie i osobiste zaangażowanie w kształtowaniu umysłów i światopoglądu wychowanków.

W Zespole Szkół w Resku odbył się specjalny apel dla kl. IV- VIII, z zachowaniem reżimu sanitarnego, w trybie zdalnym transmitowany we wszystkich klasach - na pierwszej godzinie lekcyjnej. Ponadto, w środę, o godz. 11.00 uczniowie LO uczestniczyli w uroczystej akademii, na którą przybyli zaproszeni goście, m. in. Burmistrz Reska p. Arkadiusz Czerwiński wręczając specjalne nagrody. Na szczególną uwagę zasługują liczne występy solistów młodszych i starszych wychowanków ZS Resko, których osobiste zaangażowanie pozostawiło niezatarty ślad w sercach odbiorców. Nad całością przedsięwzięcia czuwał zespół humanistyczny w składzie - panie: Beata Madej, Anna Bartkowiak, Joanna Murat, Dorota Rola i Justyna Walczykiewicz. Transmisją zajął się szkolny informatyk p. Mariusz Walczykiewicz. Nie sposób nie wspomnieć o obsłudze technicznej – niezawodnych licealistach, obsługujących wszystkie szkolne uroczystości – to Aleksander Michalczyszyn i Daniel Ignacenko.

O kwiatkach dla nauczycieli pomyślała również szkolna świetlica – miły akcent w tak uroczystym dniu.

Z okazji Waszego Święta – drodzy nauczyciele: niech Wam nie zabraknie zdrowia, a szkoła w dom się wspólny zmienia! Pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości w kolejnych etapach edukacji.