More Website Templates at TemplateMonster.com!
Ważny komunikat - 19 X 2020

 

Szanowni Państwo,
dzisiaj otrzymaliśmy zgodę Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej na przejście uczniów szkoły podstawowej z oddziałów 4a, 4b, 6a, 7a, 7b, 7c i 8a w tryb nauczania zdalnego, na okres od 20 do 26 października br.

Pod koniec ubiegłego tygodnia, w związku z zachorowaniem dwóch nauczycieli (aktualnie na kwarantannie), uczniowie z oddziałów wymienionych powyżej, objęci zostali  nadzorem sanitarnym. Wydawało się to wystarczającym środkiem zapobiegawczym. Dzisiaj otrzymaliśmy kolejną informację o pozytywnym wyniku testu jednego z rodziców dwójki uczniów. Mimo, że zarówno ci rodzice, jak i uczniowie objęci zostali kwarantanną, to jednak rozwój sytuacji wzbudził uzasadniony niepokój. Po dzisiejszej analizie wszelkich zaistniałych okoliczności, uznaliśmy za celowe podjęcie dalej idących działań. W trosce o zdrowie uczniów wprowadzamy nauczanie zdalne - na czas określony - tj. do 26 października br.

Jestem przekonany, iż przekierowanie uczniów tych oddziałów w tryb nauczania zdalnego jest zasadnym rozwiązaniem, które ograniczy rozprzestrzenianie się zakażenia koronawirusem, poprzez czasowe ograniczenie wzajemnych kontaktów.

Zajęcia zdalne dla wszystkich uczniów są obowiązkowe.

 

Dariusz Siemasz, Dyrektor Zespołu Szkół.