More Website Templates at TemplateMonster.com!
Pożegnanie Maturzystów LO - 29 IV 2022

 

Rocznik 2003/2004 był wyjątkowy, ponieważ zgasił światło po gimnazjum, zakończył pewien etap historii szkoły. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania gości przez Dariusza Siemasza, dyrektora Zespołu Szkół w Resku, który życzył im powodzenia na maturze i w życiu osobistym.

Podczas uroczystości Martyna Sobera, Aleksandra Opar, Bartłomiej Borcz, Alicja Szcześniak, Kinga Szcześniak otrzymali z rąk dyrektora świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzice listy gratulacyjne. Uczennicom: Kindze Szcześniak i Aleksandrze Opar wręczono stypendia za wyniki w II semestrze.

W uznaniu za działalność na rzecz środowiska gminy Resko i Zespołu Szkół w Resku, promowanie swojej pasji na terenie szkoły, Arkadiusz Czerwiński- Burmistrz Reska wyróżnił: Bartosza Daśko, Daniela Ignacenko, Julię Klepczyńską, Aleksandra Michalczyszyna, Krystiana Woroniuka.

Pani Alicja Tichanów- przedstawicielka Centrum Kultury w Resku podziękowała Bartoszowi Daśko za kilkuletnią współpracę przy organizacji WOŚP.

Do abiturientów skierowano życzenia powodzenia na zbliżające się egzaminy maturalne oraz na dalsze lata nauki i dorosłego życia, wręczono podziękowania, dyplomy oraz listy gratulacyjne dla Rodziców uczniów. Absolwenci odebrali nagrody, wyróżnienia oraz świadectwa ukończenia liceum z rąk Izabeli Dudziec – wychowawczyni.

Na koniec uroczystości abiturienci zgodnie z naszą tradycją rzucili biretami w górę.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego, powodzenia i wytrwałości w życiu prywatnym, pogody ducha nawet w najtrudniejszych sytuacjach, trafnych decyzji i odpowiedzialnych wyborów.